چرا تحول دیجیتال مهم است؟

گسترش استفاده و افزایش ضریب نفوذ ابزارهای دیجیتالی مثل گوشی های همراه، تبلت و پدیده های فرا گیری چون شبکه های اجتماعی، هوش مصنوعی و گستره اینترنت اشیاء باعث شده که شرایط محیطی زیست کسب و کارها به شدت تغییر نماید. چنانچه کسب و کار ها در سیستم داخلی خود پیچیدگی و انطباق پذیری لازم را نداشته باشند در معرض تهدید کاهش طول عمر و خطر نابودی قرار خواهند گرفت.

پرده گاه ها

در استودیو تحول دیجیتال فردا، ما پرده گاه های خدمات محوری داریم، و هر پرده گاه با ارائه خدمات تخصصی، کسب و کار مورد نظر را یک پله در مسیر تحول دیجیتال بالا می برد.

همراهتان هستیم!

تماس بگیرید

استودیو تحول دیجیتال فردا

استودیو تحول دیجیتال فردا، یک شتابدهنده مدرن کسب و کار با ساز و کار چند بعدی است و شکل گیری آن برآیند کار تیمی گسترده ای است که با ترکیبی از افراد مجرب در امور کارآفرینی، توسعه کسب و کار، تحول سازمانی، ارتقاء بهره وری و همکاران جوان و نخبه و نو آفرین مسلط به ابزار های فن آوری روز با هدف خلق آینده ای دگر گون و ارزشمند گرد هم آمده اند. ارتباط و حضور اعضای تیم در اکو سیستم نو آورانه کارآفرینی و استارتاپی از یکطرف و آشنایی با صنایع و کسب و کارهای بالغ از طرف دیگر، به توانایی های این تیم جایگاه ویژه بخشیده است. استودیو فردا از منابع انسانی گسترده و مجربی به عنوان تیم همکاران برای تحقق تحول دیجیتال بهره می گیرد. ارتباطات بین المللی استودیو در نواحی شرق آسیا، اروپا و آمریکای شمالی، امکان تبادل فن آوری، بهره گیری از تجربیات جهانی، جذب سرمایه و حضور در بازار های جهانی را برای پارتنر های استودیو فراهم می سازد. استودیو برای تولد و رشد تیم های استارتاپی با فعالیت توسعه زیر ساخت ، پلاتفورم و ابزار های دیجیتالی مرتبط با موضوع تحول دیجیتال اهمیت ویژه ای قائل است و آن ها را پیشرانه های فرآیند شتابدهی و تحول در کسب و کار های آینده می داند.

مخاطبین ما

1- شرکت و سازمان هایی با سابقه فعالیت طولانی مدت و پیشرو در بازار

2- شرکت های دارای گردش اطلاعات وسیع اعم از مالی، نیروی انسانی، مشتری

3- کسب و کارهایی که خواهان سهم بیشتری از بازار رقابتی هستند

4- کسب و کار هایی که اکثر رقبایشان به سمت استفاده از ابزار های دیجیتال رفته اند و در صدد از دست ندادن سهم بازار خود هستند

 تیم های استارتاپی که مایلند در کنار ما در زمینه ایجاد زیر ساخت های فن آوری تحول دیجیتال به توسعه محصول بپردازند.

اعضای تیم